خدمات

خشکشویی پرده

شستشوی پرده

 خشکشویی پرده

جلوه‌ ای باورنکردنی: خشکشویی پرده با شستشوی مدرن توسط سفیدواش

یکی از بزرگترین دغدغه‌های خانوم ها خصوصا در خانه تکانی های شب عید ، شستشوی پرده های منزل میباشد که همین امر ،نیاز آنها را به خشکشویی پرده بیشتر میکند.

و باید گفت : به هیچ وجه نمیتوان این کار را در منزل انجام داد چون همیشه این چنین بوده که یکی از اصول اصلی دکوراسیون در منازل ، داشتن پرده زیبا و مناسب است.

برای همین باید شستشوی آنرا به خشکشویی سپرد که این زیبایی را حفظ کند اگر شستشوی پرده که بسیار امر حساسی است، در منزل انجام شود هیچ تضمینی وجود ندارد که رنگ بندی آن تغییر نکند.

خشکشویی پرده کمک میکند طول عمر پرده های زیبای شما بالاتر رود

چون همانطور که میدانید دوخت و نصب پرده ، از آنجایی که برای دکوراسیون منزل شما استفاده میشود ، بسیار پرهزینه است حالا اگر شما هربار بخواهید این امر را در منزل انجام دهید باید بخاطر دفرمه شدن پرده ها هر چند وقت یکبار، هزینه گزافی پرداخت نمایید.

 

شستشوی پرده منازل

خشکشویی پرده نیاز ضروری هر منزل میباشد.

شستشوی انواع پرده

  •  پرده زبرا:  به دلیل بافت متفاوتی که دارد بهتر است توسط نیروهای متخصص شسته شود
  •  پرده حریر :پرده های حریر و تور به دلیل ظرافت خاصی که دارند ،همیشه زیبایی دلنوازی هم به منزل شما میدهد، بنابراین انتحاب درست نوع شستشو که این زیبایی را دستخوش تغییر ندهد یکی از ضروریات میباشد.
  •  پرده های ابریشمی: یکی از سخت ترین نوع شستشوی پرده ، خشکشویی همین پرده های ابریشمی میباشد ، بدلیل لوکس و تجملی بودن ، بافت بسیار حساسی دارند و اینکه درست تشخیص داده شود که با چه مواد شوینده ای باید تمیز شود بسیار حائز اهمیت است .
  • انواع پرده پارچه ای : معمولا در رنگهای مختلف هستند ، برای جلوگیری از ترکیب رنگ و حفظ شکل آنها و اتوکشی مناسب نباید در منزل شسته شوند.

برای همین امر توصیه ما به شما این است که از گروه متخصص  در خشکشویی سفیدواش کمک بگیرید.

 

شستشوی پرده توری

ظرافت پرده توری با خشکشویی آنلاین سفید واش بیشتر دیده میشود.

 

چرا اتوشویی پرده 

از آنجایی که در هر منزل ، پرده نمایانگر زیبایی و مهمترین فاکتور در دکوراسیون میباشد ، حفظ جنس و پاکیزه نگهداشتن آن مستلزم دقت کافی است،

امروزه مدل پرده ها از آن حالت ساده ی قدیمی بیرون آمده و نوع چین و شکل آنها باهم متفاوت است شستشوی پرده ها در منزل، امکانپذیر نیست چرا که بعد از شستشو،  اتوکشی پرده ها خود پروسه ی بسیار سختی است وباید نظافت آنرا به نیروی متخصص و حرفه ای سپرد ،

ازطرفی در اتوشویی از مواد شوینده مناسب برای هر جنس پرده استفاده میشود و نیروی متخصص در خشکشویی ها آشنایی کامل با انواع جنس های پرده را دارند و طبق آن به شستشو و اتوکشی ، با مدرن ترین دستگاهها میپردازد. 

یکی دیگر از مواردی که بهتر است پرده ها را در منزل نشویید این است که در اتوشویی جای مناسب برای خشک کردن پرده ها هست و سرعت عمل کار را بالا میبرد که این امر خصوصا با توجه به زندگی امروز ما ، که اکثرا آپارتمان نشین هستند ، در منزل امکانپذیر نیست .

 

قیمت خشکشویی پرده: 

این امر بسته به اندازه پرده و نوع و جنس آن میتواند متفاوت باشد ،

اطمینان داشته باشید که در خشکشویی سفید واش انواع خدمات را با کمترین قیمت دریافت خواهید کرد.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر درخصوص قیمت با تیم متخصص ما تماس بگیرید و سفارش موردنظرتان را ثبت نمایید .

کلام آخر 

با توجه به بالارفتن هزینه های زندگی و قیمت بالای خرید پرده،

برای اینکه بتوان طول عمر پرده ها را افزایش داد بهتر است از نیروی متخص و حرفه ای خشکشویی آنلاین سفیدواش کمک بگیرید 

مطمئن باشید با بهترین کیفیت این امر را برای شما انجام میدهد و همیشه کادر ما در خدمت شما عزیزان خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *