سرویس رایگان و فوری سرتاسر کرج
سرویس رایگان و فوری سرتا سر کرج

سوالات متداول

اگر سوالی در ذهن دارید حتما این بخش را مطالعه کنید، در صورتی که پاسخ خود را در بین سوالهای زیر نیافتید می توانید با ما تماس بگیرید.

سوالات پر تکرار شما

در اولین فرصت از طریق شماره سفیدواش با واحد ارتباط با مشتریان تماس بگیرید. مطمئن باشید که همکاران ما مشکل شما را حل خواهند کرد. در نظر داشته باشید که امکان مرجوع کردن کالا تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل سفارش معتبر است.         09353730034                 09999924818                

 

در محاسبه قیمت خشکشویی پرده علاوه بر جنس پرده متراژ آن نیز تاثیر دارد،اندازه گیری متراژ پرده بدین صورت است که (چین های پایین پرده باید باز شوند) و به عرض  متر و محاسبه شود،برخی مشتریان عرض پرده را به صورت چین خورده محاسبه میکنند و عملا فضایی که پرده روی دیوار اشغال کرده را اندازه گیری میکنند،در حالیکه در اغلب موارد پرده ها دارای چین های زیادی هستند و عرض واقعی پرده بیش از 2 یا 3 برابر آن چیزی است که دیده میشود…

 

شما می‌توانید در حین تماس زمان دلخواه خود را انتخاب کنید. ولی حداقل زمان پروسه دریافت سفارش و تحویل سفارش سه روزه  ( ۷۲ ساعته) می باشد.

 02637300014                     09999924818

خیر حمل و نقل کاملا رایگان است

شما می‌توانید به دو صورت لباس‌های خود را تحویل دهید:

  • سفارش از طریق تلفن: 02637300014

  • سفارش آنلاین از طریق سایت

هیچ محدودیتی برای سفارش‌گذاری وجود ندارد.

حداقل زمان ۷۲ ساعت است و در صورتی که ساعت آن تغییر کند با شما تماس گرفته می شود.

در حین سفارش کارشناس ما در این زمینه به شما مشاوره خواهد داد. در صورتیکه امکان شست‌وشوی لباس شما نباشد، به شما اعلام خواهد شد.

فرم تماس با ما

پیام خود را بگذارید تا با شما تماس بگیریم