خدمات

خشکشویی لباس مجلسی ، لباس شب و نامزدی

خشکشویی لباس شب

خشکشویی لباس مجلسی ، لباس شب و نامزدی

 لمس زمان: خشکشویی لباس مجلسی و لباس شب با جلوه ای باورنکردنی توسط سفیدواش

از آنجایی که ظرافت و زیبایی لباس مجلسی همیشه برای خانم ها مهم بوده ، تمیز نگه داشتن این مورد هم یکی از بزرگترین دغدغه‌های خانم ها بوده و هست،

برای این منظور انتخاب نوع شستشو هم بخودی خود مهم و قابل توجه است مطمئنا شستن در منزل ، با لباسشویی به ظرافت لباس اسیب میزند و ممکن است زیبایی لباس را تحت تاثیر قرار بدهد

اما انتخاب خشکشویی مناسب ،میتواند برای لباس حائز اهمیت باشد چون در خشکشویی، از مواد شوینده با کیفیت و حلال های مناسب و بادقت بالا ، برای از بین بردن لکه های لباس استفاده میشود و به رنگ و سایز لباس آسیبی وارد نمیگردد.

این موارد از فاکتورهای مهم خشکشویی های معتبر است که شما میتوانید بدون نگرانی از این موضوع لباس های مجلسی خود را به خشکشویی سفیدواش بسپارید و مطمئن باشید که با آرامش خیال نتیجه ای مطلوب دریافت خواهید کرد.

استفاده از خشکشویی برای لباس‌های مجلسی ، لباس شب و نامزدی به مراتب به مواد و نوع تزئینات آنها بستگی دارد. در بعضی موارد، توصیه می‌شود از خشکشویی با دقت بالا استفاده شود تا از آسیب به بافت و جزئیات لباس جلوگیری گردد.

 

 لباسهای اتو کشی شده

خشکشویی مناسب لباس مجلسی باعث زیباتر شدن لباس میشود.

نگهداری لباس مجلسی ، لباس شب و  نامزدی

 • قرار دادن در جایگاه مناسب: لباسهای مجلسی را در جایی که دور از آفتاب و دور از مرطوبیت و گرد و غبارباشد، قرار دهید.
 • استفاده از کاور: از کاور یا پوشش‌های حفاظتی برای لباسهای مجلسی استفاده کنید تا از گرد و غبار و آلودگی‌ها محافظت کنید.
 • توجه به برچسب‌ها: همواره دستورات مراقبت از لباسها را بر اساس برچسب‌های محصول مرور کنید و به دقت عمل کنید و که این مورد ، برای حفظ کیفیت لباس اهمیت دارد.
 • خشکشویی دقیق: از آنجایی که خشکشویی معتبر، برنامه مناسب  با جنس و شستشوی لباس را آگاهی دارد ، از آسیب به بافت لباسها جلوگیری میکند و ضامن حفظ کیفیت لباس خواهد بود .
 • پارچه‌های حساس: در صورت امکان، لباسهای مجلسی با پارچه‌های حساس را ، دستی یا با تمیزکاری  نشویید و لباسهایتان را دراختیار خشکشویی مناسب قرار دهید.
 • جلوگیری از اتصالات: اتصالات و جواهرات تیز را از لباسها دور نگه دارید تا از پارگی یا خراش‌های غیرمطلوب جلوگیری کنید.

سوالات و دغدغه‌های خانم ها درخصوص خشکشویی لباس مجلسی :

 1. زمان تحویل لباس از خشکشویی چه مدت است؟
  مدت زمان تحویل لباس ، بسته به نوع لباس و شلوغی خشکشویی و زمان مورد درخواست شما تعیین میشود و میتوانید با خشکشویی هماهنگ کنید.
 2. آیا به رنگ و بافت لباس آسیبی وارد نمیشود ؟
  خیر ، در خشکشویی سفیدواش شما با اطمینان خاطر میتوانید لباستان را در اختیار ما قرار دهید چون از بهترین مواد شوینده ، که به ظرافت و بافت لباستان آسیبی وارد نشود استفاده میکنیم .
 3. هزینه شستشوی لباس مجلسی را بفرمائید؟ هزینه شستشوی لباس مجلسی با توجه به نوع لباس تعیین میشود شما برای اطلاعات بیشتر میتوانید با خشکشویی تماس بگیرید.

در خشکشویی آنلاین سفیدواش با بهترین و به روز ترین روش ها ، لباس های شما عزیزان خشکشویی و اتوشویی شده و همشهری های عزیز میتوانند بدون کوچکترین نگرانی در خصوص نحوه شستشوی لباسهایشان از ما بخواهند که در خدمتشان باشیم.

خشکشویی سفید واش با سالها سابقه فعالیت درخدمت شما عزیزان است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *